Drób z Europejskim paszportem
12 / 10
2023

WEBINARIUM „EUROPEJSKI DRÓB W HONGKONGU – WYZWANIA I PERSPEKTYWY”

WEBINARIUM „EUROPEJSKI DRÓB W HONGKONGU – WYZWANIA I PERSPEKTYWY”

17 października w godzinach 16:30-18:30 HKT (8:30-10:30 CET) odbędzie się webinarium „Europejski drób w Hongkongu – wyzwania i perspektywy”. Wydarzenie online jest organizowane przez Krajową Radę Drobiarstwa – Izbę Gospodarczą w ramach kampanii „Drób z europejskim paszportem”. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Webinarium składać się będzie z trzech wystąpień ekspertów połączonych z prezentacją, w trakcie których goście opowiedzą uczestnikom o europejskim standardach produkcji drobiu, obecnej sytuacji dot. HPAI oraz możliwościach współpracy z firmami z Unii Europejskiej. Prelegentami są: Dr Gloria Lai Fan Tam – ekspertka i doradczyni ds. importu żywności w Chinach, Maciej Łojek – ekspert w zakresie standardów jakościowych europejskiego drobiu oraz Michał Bielewicz – ekspert w dziedzinie sprzedaży produktów konsumenckich do Chin. Wystąpienia będą prowadzone w całości w języku angielskim, z wyjątkiem Dr Lai Fan Tam, która wygłosi wykład w języku chińskim-kantońskim (ale z prezentacją w języku angielskim).

Uczestnictwo w webinarium stanowi unikalną okazję do zdobycia cennych informacji dotyczących importu drobiu z Unii Europejskiej oraz nawiązania bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami Krajowej Rady Drobiarstwa – Izby Gospodarczej, inicjatora kampanii.

Link do bezpłatnej rejestracji:

https://european-quality-poultry.eu/en/webinar/